Wpadnij w góry na tydzień wspaniałe szlaki a także świeże powietrze

Uroki najpiękniejszego kurortu jakim bez wątpliwości jest Zakopane znane są nie wyłącznie w naszym kraju, ale również poza granicami już od dziesiątek lat. To właśnie Zakopane było miejscem spotkań, wypoczynku a nawet natchnieniem twórczości wielu artystów. Niepowtarzalny charakter i położenie Zakopanego szalenie sprzyja zarówno aktywnemu wypoczynkowi jak również artystycznej refleksji.

Ze względu na ponad przeciętne walory każdego roku bez względu na sezon odwiedza ten jedyny w swoim rodzaju kurort wypoczynkowy olbrzymia liczba gości. Żeby móc przyjąć tak dużą liczbę turystów Zakopane poleca im bardzo rozbudowaną bazę lokalową. Jeszcze do niedawna oferta , którą stanowiły pokoje prywatne, pensjonaty góralskie czy pokoje hotelowe dziś wzbogacona została o komfortowe apartamenty oraz domki wypoczynkowe. Ich wyposażenie oraz lokalizacja z pewnością może zadowolić każdego odwiedzającego Zakopane gościa, bez względu na jego nawet wygórowane potrzeby.

Komfortowa pod względem wyposażenia baza noclegowa zlokalizowana jest zarówno w spokojnych zakątkach miasta jak również przy tętniącym życiem towarzyskim Krupówkach. Miłośnicy białego szaleństwa, mogą liczyć na miejsca noclegowe w bliskiej okolicy wyciągów narciarskich a fani górskich wędrówek mają możliwość przebierać dowoli w ofertach z rejonu Kościeliska. Oferta bazy lokalowej jaką przygotowało współczesne Zakopane nie ogranicza się wyłącznie do zapewnienia wymaganych warunków lokalowych, ale również wielu atrakcji, które umilają wypoczynek. Goście luksusowych apartamentów czy komfortowo wyposażonych domków wypoczynkowych mogą korzystać w wielu przypadkach z sauny, salonu Spa czy basenu. Na smakoszy regionalnej kuchni czekają restauracje, w których spożywaniu podawanych dań towarzyszy lokalna muzyka przez góralskich muzyków.

Sporo informacji zaczerpnięto z serwisu:: apartamenty Zakopane Krukówki